Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сварог |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Салмақ | 52 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 23 |
| Қуат желісінің кернеуі | 380 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 350 А |
| Минималды дәнекерлеу тогы | 20 А |
| Сымның максималды диаметрі | 1.2 мм |
| Сымның минималды диаметрі | 0.8 мм |
| Жүктеме ұзақтығы | 60 % |
| Қорек кернеуі | 380 Жылы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 900 мм |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Биіктігі | 755 мм |
TECH MIG 350 (N258) дәнекерлеу инверторы мыналарға арналған:
- қорғаушы газдар ортасында жартылай автоматты дәнекерлеу (MIG/MAG)
- өзекті сыммен дәнекерлеу (FCAW)
- қапталған электродпен қолмен доғалық дәнекерлеу (ММА)
- балқымайтын электродпен аргонды доғалық дәнекерлеу (TIG Lift)
TECH MIG 350 дәнекерлеу инверторы (N258) төмен көміртекті, орташа көміртекті, жоғары көміртекті, жоғары легирленген және тот баспайтын болаттарды, сондай-ақ түсті металдар мен қорытпаларды дәнекерлеуге мүмкіндік береді.
TIG Lift дәнекерлеу әдісімен мыс, қола, жез, титан болаттарымен және қорытпаларымен қосымша жұмыс істеуге болады.
Негізгі ерекшеліктері:
- Дәнекерлеу режимдерін индикациялау және алдын ала орнату
- Зияткерлік салқындату жүйесі
- Алюминийді дәнекерлеу
- Қосымша функция – MMA дәнекерлеу
- Қосымша функция – TIG дәнекерлеуі
- Дәнекерлеу параметрлерінің кестесі MMA, TIG, MIG
- Индуктивтілік
- Жылдам және қаһарлы доғалар, ММА
- Ыстық старт, ММА
- Оттықтың "Spool Gun" жалғағыш қосқышы
- Оттықтың жұмыс режимі 2T/4T
- Сымды жағудан кейінгі функция
- Толыққанды TIG оттығы
- Баллонға арналған берік арба конструкциясы
- Берік төрт роликті металл сым беру механизмі
- ДС 40 °С температурада 60% максималды ПӘК токта 85%
- IP23S сыныбы бойынша қорғау дәрежесі F сыныбы бойынша оқшаулау дәрежесі
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 899 900 ₸



