Сипаттамалары
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 440 мм |
| Ені | 270 мм |
| Салмақ | 5.7 кг |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Негізгі | |
| Жылу қуаты | 3.3 кВт |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Тікбұрышты |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Өндіруші | MASTER |
| Өндіруші ел | Италия |
| Өнімділік | 510 куб. м/сағ |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат кернеуі | 220 В |
1.5-3 кВТ, 220В, 400м3/сағ, 14,5А
- Лезде қыздыру
- Оттегін күйдірмейді
- Шудың төмен деңгейі
- Түтіннің, иістің және конденсаттың болмауы
- ПӘК 100%
- Электр қозғалтқышты қызып кетуден қорғау
- Тот баспайтын болаттан жасалған қыздыру элементтері
- Термостаттың қызып кетуімен жабдықталған
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 39 900 ₸




