| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Compac |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Салмақ | 94 кг |
| Өнімділік | 360 куб. м/сағ |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Өнеркәсіптік ауаны кептіргіштің портативтілігі бойынша түрі | Ұялы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 460 мм |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Биіктігі | 870 мм |
Компрессордан келетін ауадағы салыстырмалы ылғалдылық қысым мен салқындату әсерінен конденсацияланады және суға айналады, бұл құбырлар мен пайдалану орындарында елеулі проблемаларды тудырады.
Макиннің AAG сығылған ауа кептіргіштері 3АК сериясы деп аталды. Пайдаланушы қателерінен туындауы мүмкін ақаулар (мерзімді техникалық қызмет көрсету, қоршаған орта температурасы, кіріс температурасы), орнату-сату кезінде жіберілген қателер (компрессор үшін кептіргішті дұрыс таңдамау) және/немесе компрессордағы ақаулар (майдың азаюы, компрессордың температурасы көтерілген кезде сепаратордың, салқындатқыштың бітелуі), COMPAC сериясында орнатылған микрочип кептіргіштің қорғаныс құрылғысы қызметін атқарады және ақаулық туралы ескерту шамын қосады.
COMPAC сериясының барлық үлгілерінде 2 сенсор орнатылған. Бірінші датчик жылу алмастырғыш ішіндегі шық нүктесінің температурасын бақылайды және оны аралықта ұстап тұрады +5 - +2 °C. Температура 2°C-қа жақындаған кезде желдеткіш қозғалтқышы өшіп, ыстық газдың электромагниттік клапаны қосылады. Температура +4°C дейін көтерілгенде желдеткіш қайта қосылып, клапан өшеді. Бұл жүйенің жұмыс істеу принципі. Екінші сенсор конденсатордың температурасын бақылайды. Температура рұқсат етілген шектен асып кетсе, ол жүйені өшіреді және дабыл жанады. Сығылған ауа коммуникацияларында компрессордан шығатын сығылған ауадағы су буы салқындатқыштың (салқындатқыш газдың) көмегімен шық нүктесінің температурасы +3°C болғанда конденсацияланады және жүйеден шығарылады, ал құрғақ ауа одан әрі пайдалану үшін жүйеге жіберіледі.
- Бағасы: 1 753 500 ₸



