Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Launtop |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Салмақ | 44 кг |
| Минималды өткізу қабілеті | 18 куб. м/сағ |
| Максималды қысым | 50 м |
| Сору тереңдігі | 9 м |
| Айдалатын орта | Таза су |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 480 мм |
| Ұзындығы | 610 мм |
| Биіктігі | 530 мм |
| Жетектің сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 6 л |
| автономды жұмыс уақыты | 8 сағат (сағ) |
| Отын түрі | Бензин |
Мақсаты:
Мотопомпа мыналарға қызмет етеді: үлкен көлемдегі суды айдау (құдықты, жертөлені, арықты және т.б. тез ағызу); суды үлкен қашықтыққа немесе биіктікке айдау; үлкен аумақтағы екпелерді суару; өртті сөндіру немесе іргелес ғимарат жанып кеткен жағдайда ғимаратты өрттен қорғау.
Мотопомпаның басқа тұрмыстық сорғыларға қарағанда артықшылығы сорғылармен:
Дұрыс таңдалған мотопомпаның негізгі артықшылықтары оның келесі міндеттерді табысты шешуінде болып табылады:
• сұйықтықтың үлкен қысымын қамтамасыз етеді;
• суды алыс қашықтыққа айдайды;
• суды үлкен биіктікке айдайды;
• автономды түрде жұмыс істейді.
Мотопомпа мыналарға қызмет етеді: үлкен көлемдегі суды айдау (құдықты, жертөлені, арықты және т.б. тез ағызу); суды үлкен қашықтыққа немесе биіктікке айдау; үлкен аумақтағы екпелерді суару; өртті сөндіру немесе іргелес ғимарат жанып кеткен жағдайда ғимаратты өрттен қорғау.
Мотопомпаның басқа тұрмыстық сорғыларға қарағанда артықшылығы сорғылармен:
Дұрыс таңдалған мотопомпаның негізгі артықшылықтары оның келесі міндеттерді табысты шешуінде болып табылады:
• сұйықтықтың үлкен қысымын қамтамасыз етеді;
• суды алыс қашықтыққа айдайды;
• суды үлкен биіктікке айдайды;
• автономды түрде жұмыс істейді.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 ₸



