Сипаттамалары
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 535 мм |
| Ені | 530 мм |
| Салмақ | 16 кг |
| Ұзындығы | 290 мм |
| Негізгі | |
| Жылу қуаты | 17 кВт |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| автономды жұмыс уақыты | 8 сағат (сағ) |
| Өндіруші ел | Италия |
| Өнімділік | 600 куб. м/сағ |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Өндіруші | MASTER |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 11 л |
| Шу деңгейі | 68 дБ |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 1.3 л/сағ |
Master XL сериялы инфрақызыл жылу пистолеттері ауа айналымы жоқ жерлерге жылуды жеткізеді. Бұл жылу пистолеттерінің ерекшелігі - ауа ағыны мен шуылсыз сәулеленетін сәулелі жылу. Master XL сериялы инфрақызыл жылу пистолеттері жұмыс орнын жергілікті жылыту, автомобильдер мен құбырларды жылдам жібіту, қабырғалар мен боялған беттерді құрғату үшін өте қолайлы. 17кВт, 220В, дизель, ағыны 600м3/сағ, шығыны 1,3л/сағ, 60*38*58см, 20 кг
- Сәулелі жылу
- Ауа ағынының болмауы
- Термостаттың қызып кетуі
- Шудың төмен деңгейі
- Аударылу датчигі
- Сандық қателерді көрсету
- Жалынды тұрақтандырудың электрондық жүйесі
- Фотоэлемент арқылы ажырату
- Электрондық салқындату жүйесі
- Жанармай деңгейінің датчигі
- Қосарланған отын сүзгісі
- Керамикалық талшықты жану камерасы
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 ₸



