Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MASTER |
| Өндіруші ел | Италия |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жылу қуаты | 220 кВт |
| Өнімділік | 12500 куб. м/сағ |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Тікбұрышты |
| IP қорғау дәрежесі | 43 |
| Жылу пистолетін жылыту әдісі | Жанама қыздыру |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 373 кг |
| Ені | 800 мм |
| Ұзындығы | 2260 мм |
| Биіктігі | 1430 мм |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 18.3 л/сағ |
- Ауа жылытқыштары
жанама жылумен - Бөлек сұйық отын жанарғысы
- Жалынды тұрақтандырудың электрондық жүйесі
- Қолмен бастапқы қалпына келтірумен желдеткіштің шектеуші терморелесі
- Бөлме термостатын қосу мүмкіндігі
- Ауыстырып қосқыш (жазғы/қысқы жұмыс режимі)
- Радиалды желдеткіш
- Тот баспайтын болаттан жасалған жану камерасы
- Тиімділігі жоғары жылу алмастырғыш
- Сыртқы лакпен қапталған қос болат панельдер
- Желдеткіштің қуаты артты
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 747 000 ₸




