Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Дискінің максималды диаметрі | 250 мм |
| Салмақ | 75 кг |
| Қуат тұтыну | 3000 Вт |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Айналымдардың максималды саны | 1800 айн/мин |
| Тегістеу машинасының түрі | Мозаика |
Құрылыста мозаикалық тегістеуіш бетон, асфальт және тас жабындарын абразивті өңдеудің барлық түрлеріне арналған: еденді тегістеу мен жылтыратуды аяқтау, бояулар мен қоспаларды кетіру, мәрмәр немесе граниттің зақымдалған қабатын тазарту, жабынды кедір -бұдырлау. Салмағы - 75 кг, габариттері - 980х350х930 мм
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 211 000 ₸



