| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Кернеу | 220 В |
| Өндіруші | Красный Маяк |
| Айналу жиілігі | 2800 айн/мин |
| Статикалық сәт | 0.348 кг*см |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| синхронды тербеліс жиілігі | 210 Гц |
| Мәжбүрлі күш | 6 кН |
| Қуат тұтыну | 1600 Вт |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9 кг |
ИВ-116А
Вибраторлар бетон қоспаларын әртүрлі арматуралық дәрежедегі монолитті конструкцияларға төсеу кезінде, сондай-ақ құрама құрылысқа арналған бетон және темірбетон бұйымдарын жасау кезінде нығыздауға арналған.
Вибраторлар келесі шарттармен сипатталатын аймақтарда пайдалануға арналған:
Жердің биіктігі 1000 м-ден аспайды. теңіз деңгейінен жоғары;
Ауа температурасының жылдық абсолюттік максимумдары мен минимумдарының орташа мәні +40 ° жоғары емесС және -45 °С төмен емес;
Ауаның температурасы 20 "С-қа тең немесе одан жоғары, ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-ға тең немесе одан жоғары болса, азырақ байқалады!тәулігіне 2 сағат: егер аталған шарттар тәулігіне 12 сағаттан артық сақталса, онда олардың үздіксіз кезеңі жылына екі айдан аспауы керек.
Вибраторлар жасанды реттелетін климаттық жағдайларсыз табиғи желдеткіші бар жабық және басқа үй-жайларда жұмыс істейді, мұнда температура мен ауа ылғалдылығының ауытқуы ашық ауаға қарағанда айтарлықтай аз
(жылу оқшаулағышы бар тас, бетон, металл және басқа қоймалар.), қоңыржай және суық климаты бар аймақтарда орналасқан ГОСТ 15I50J.
Қоршаған орта металдар мен электр оқшаулағыш материалдардың бұзылуына әкелетін концентрациялардағы коррозиялық газдар мен буларсыз жарылысқа төзімді қанықпаған өткізгіш шаң болуы керек.
|
МЕМСТ 12.2013.0 бойынша жұмыс тәртібі |
6 минут жұмыс, 4 минут ажырату |
|
Істен шыққанға дейінгі орташа атқарым |
150 сағаттан кем емес |
|
Қозғалтқыш |
|
|
Түрі |
Қысқа тұйықталған роторы бар асинхронды |
|
Судың енуінен қорғау дәрежесі |
Шашырауға төзімді |
|
Оқшаулау сыныбы |
Жылы |
|
Діріл ұшы |
|
|
Корпустың сыртқы диаметрі |
32/76/51 (мм) |
|
Діріл механизмінің түрі |
планетарлық |
|
Судың енуінен қорғау дәрежесі |
су өтпейтін |
|
Иілгіш білік |
|
|
Өзек диаметрі |
14-0,43 мм |
|
Өзектің айналу бағыты |
Оң |
|
Ұзындығы |
Кемінде 3000+10 мм |
|
Иілудің рұқсат етілген радиусы |
Кемінде 300 мм |
|
Енуден қорғау дәрежесі |
су өтпейтін |
- Бағасы: 118 000 ₸



