Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сварог |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Плазмалық дәнекерлеу әдісі | Ауа-плазмалық |
| Максималды жалпы салмақ | 17 кг |
| Дәнекерленген бөлшектердің максималды қалыңдығы | 20 мм |
| Плазмамен кесу аппаратының габаритті өлшемдері | |
| Ені | 250 мм |
| Ұзындығы | 540 мм |
| Биіктігі | 380 мм |
| Плазмалық кесу аппаратының параметрлері | |
| Қуат желісінің кернеуі | 380 В |
| Минималды дәнекерлеу тогы | 20 А |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 60 А |
| IP қорғау дәрежесі | 23 |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
Плазморез Сварог CUT 70 REAL (L204) 380В бұл жұқа табақты металды (кез келген дерлік өткізгіш материал) кесуге арналған кәсіби инверторлық машина.
Плазмалық кесуге арналған REAL CUT 70 (L204) сериялы машина кез келген өткізгіш материалдарды жылдам кесуге мүмкіндік береді: тот баспайтын және мырышталған болат, алюминий, мыс, жез және т.б. Құрылғы жұмысқа оңай дайындалу және жұмыс қысымын дәл реттеу үшін сүзгі реттегішімен жабдықталған.
Негізгі ерекшеліктері:
- Газды тексеру функциясы
- Кесудің қалыңдығы 20 мм-ге дейін
- Доғаның жоғары жиілікті тұтануы
- 2Т және 4Т кесу режимі
- Берік корпус
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 385 432 ₸



