Сипаттамалары
| Қозғалтқыштың сипаттамалары | |
|---|---|
| Қозғалтқыш түрі | Бензин |
| Қозғалтқыш маркасы | KAMA 188FA |
| Қозғалтқыш қуаты | 10 а.к. (ат күші) |
| Негізгі | |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | KAMA |
| вибрация жиілігі | 60 Гц |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жол тегістейтін катоктың түрі | Тегіс біліктермен |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Орталықтан тепкіш күш | 20 кН |
| Жүрістік бөліктің сипаттамалары | |
| Қозғалыс жылдамдығы (көлік) | 3.6 км/сағ |
| біліктемнің ені | 650 мм |
| біліктемнің диаметрі | 400 мм |
| Тасымалдау жағдайында габаритті өлшемдері | |
| Салмақ | 850 кг |
|
үлгі |
JY800D |
|
Қуаты кВТ |
7.8 |
|
Тік сызықты қозғалыс күші Н/см |
60 |
|
Діріл жиілігі./мин. |
3600 |
|
Су ыдысы, л |
65 |
|
Май багы, л |
30 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 760 000 ₸



