Сипаттамалары
| Қозғалтқыштың сипаттамалары | |
|---|---|
| Қозғалтқыш түрі | Бензин |
| Қозғалтқыш маркасы | HONDA GX390 |
| Қозғалтқыш қуаты | 13 а.к. (ат күші) |
| Негізгі | |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | Honda |
| вибрация жиілігі | 55 Гц |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жол тегістейтін катоктың түрі | Тегіс біліктермен |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Орталықтан тепкіш күш | 18 кН |
| Жүрістік бөліктің сипаттамалары | |
| Қозғалыс жылдамдығы (көлік) | 3.6 км/сағ |
| біліктемнің ені | 650 мм |
| біліктемнің диаметрі | 400 мм |
| Тасымалдау жағдайында габаритті өлшемдері | |
| Салмақ | 650 кг |
|
Үлгі |
JY600D |
|
Қуат |
10 кВТ |
|
Тік сызықты қозғалыс күші |
54Н/см |
|
Жиілігі |
3300виб./мин |
|
Су ыдысы |
40л |
|
Май құятын ыдыс |
30л |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 350 000 ₸



