Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Robin |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жол тегістейтін катоктың түрі | Тегіс біліктермен |
| вибрация жиілігі | 70 Гц |
| Орталықтан тепкіш күш | 15 кН |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жүрістік бөліктің сипаттамалары | |
| біліктемнің диаметрі | 440 мм |
| біліктемнің ені | 600 мм |
| Тасымалдау жағдайында габаритті өлшемдері | |
| Салмақ | 300 кг |
| Қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш түрі | Бензин |
| Қозғалтқыш маркасы | Robin |
|
үлгі |
FHD600 |
|
макс. Қозғалыс жылдамдығы (КМ/сағ) |
2.4-4 |
|
еңсерілетін өрлеу (%) |
25 |
|
суға арналған бактың сыйымдылығы (Л) |
15 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 092 500 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026