| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 0.7 мл |
| Қозғалтқыш қуаты | 1.6 а.к. (ат күші) |
| Салмақ | 10 кг |
| Қуат тұтыну | 1170 Вт |
| Қозғалтқыш көлемі | 33 куб. см |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Бұрғылау тереңдігі | 1 м |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | 200 мм |
Пайдаланудың қарапайымдылығы
Құралда екі тактілі қозғалтқыш бар, ол көлемді майлау және клапанның уақыт жүйелерінің болмауын, сондай-ақ дизайн мен техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығын қамтамасыз етеді.
Шнек жиынтықта
ADA GroundDrill-5 A00231 газ бұрғысы тереңдігі 0,8 м-ге дейін ұңғымаларды бұрғылауға болатын шнекпен бірге жеткізіледі.
Артықшылықтары
- Деформацияға төзімді металл тұтқалар;
- Құралды бір оператор басқарады;
- Материалдардың және құрастырудың сапасына байланысты беріктік;
- Қозғалтқышты қызып кетпей ұзақ уақыт жұмыс істеу үшін ауамен салқындату;
- Шнекпен салмағы 11 кг, шнексіз - 9.5 кг;
- Жанармай қоспасы бензин мен майды 25:1 пропорциясында араластыру арқылы дайындалады.
Қосылу диаметрі, мм: 25.4
Түрі: кәсіби
Қозғалтқыш: 2 тактілі
- Бағасы: 61 000 ₸



