| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Дискінің максималды диаметрі | 400 мм |
| Отырғызу тесігінің диаметрі | 25.4 мм |
| Айналымдардың максималды саны | 3000 айн/мин |
| Кесудің максималды тереңдігі | 180 мм |
| Салмақ | 87 кг |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жетек түрі | Бензин қозғалтқышы |
| Түрі | Швонарезчик |
| Жағдайы | Жаңа |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш қуаты | 5.5 а.к. (ат күші) |
| Жанармай шығыны | 1.3 л/сағ |
| Электрқозғалтқыш сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 3000 Вт |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 3600 |
Тігістерді оюшылар жолдарды, тротуарларды және автомобиль жолдарын салу мен жөндеуде, жол төсемінің учаскелерін төсеу мен алып тастауда, жерасты коммуникацияларын төсеу мен жөндеуде, бетон төсемдеріндегі тігістерді кесуде, сондай-ақ бау-бақша және ландшафтық құрылыста сәтті қолданылады.
Айырықша ерекшеліктері:
- бензинді жік кескіштер желілік немесе автономды электрмен жабдықтау болмаған жағдайда құрылыс және жөндеу жұмыстарында қолданылады;
- Locin сенімді бензин қозғалтқышы;
- қозғалтқышты қорғау. Қуатты болат жақтау ұзақ мерзімді пайдалану кезінде ықтимал деформацияны болдырмайды. Қозғалтқыш болат қаңқамен қорғалған, ол арқылы агрегатты көтеруге және тасымалдауға ыңғайлы;
- екі режимде жұмыс істеу мүмкіндігі — "құрғақ" және "дымқыл", суды резервуардан және желдету жүйесінен және шлангтардан тұратын автономды суару жүйесімен кесу аймағына сумен қамтамасыз ету арқылы;
- кесу дискісін салқындату жүйесі. Арнайы шлангтар арқылы су дискіге беріледі.
еңісі бар беттерде жұмысты жеңілдететін қол тежегіші;
- жұмыстың қауіпсіздігін қамтамасыз ететін барлық қозғалмалы элементтердегі қорғаныс қаптамалары;
- қызмет көрсетуге және тасымалдауға арналған ықшам, ыңғайлы құрылым. Кішкентай өлшемдерінің арқасында олар сондай-ақ қолжетімділігі шектеулі сайттарда жұмыс істеу үшін пайдаланылуы мүмкін.
|
Қозғалтқыш |
Locin |
|
Габариттік өлшемдері, мм |
910х570х990 |
|
Су багының сыйымдылығы, л |
30 |
- Бағасы: 450 000 ₸



