Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орталықтан тепкіш күш | 25 кН |
| Жұмыс бетінің ұзындығы | 700 мм |
| Жұмыс бетінің ені | 500 мм |
| Тығыздау тереңдігі | 200 мм |
| Вибромашинаның өнімділігі | 20 м/мин |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 150 кг |
| Қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш қуаты | 12 а.к. (ат күші) |
Қолдану аясы - асфальт-бетон қоспаларын және басқа материалдарды аз көлемді жөндеу және қосалқы жұмыстарды орындау кезінде, мысалы, жолдарды, шағын алаңдарды асфальттау кезінде, тротуар плиталарын төсеу кезінде, сондай-ақ жету қиын жерлерде жұмыстарды орындау кезінде тығыздау.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 715 000 ₸





