Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орталықтан тепкіш күш | 20 кН |
| Жұмыс бетінің ұзындығы | 600 мм |
| Жұмыс бетінің ені | 500 мм |
| Тығыздау тереңдігі | 400 мм |
| Вибромашинаның өнімділігі | 25 м/мин |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 100 кг |
| Қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш қуаты | 12 а.к. (ат күші) |
ХЗР 120 (HONDA) тура жүрісті виброплитасы ― маневрлі және ыңғайлы, құмды, қиыршық тасты, қиыршық тасты, сондай-ақ асфальтбетон қоспасын нығыздау жұмыстары үшін қолданылады. Қолданудың кең ауқымының арқасында бұл дірілдеткіш тақтаны жолшылар да, ландшафт салушылар да пайдалана алады.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 401 500 ₸





