Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орталықтан тепкіш күш | 18 кН |
| Жұмыс бетінің ұзындығы | 600 мм |
| Жұмыс бетінің ені | 400 мм |
| Тығыздау тереңдігі | 25 мм |
| Вибромашинаның өнімділігі | 20 м/мин |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 100 кг |
| Қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш қуаты | 5.8 а.к. (ат күші) |
- Діріл плитасы әртүрлі сусымалы құрылыс материалдарын, топырақты, асфальтты, асфальт-бетонды нығыздау кезінде жол―құрылыс жұмыстарын жүргізуге арналған.
- Діріл плитасы -10°С-тан +40°-қа дейінгі температуралық диапазонда ашық ауада қалыпты климаты бар аймақтарда пайдалануға арналғанС және ауаның ылғалдылығына қатысты 100%-ға дейін.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 326 500 ₸




