| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Firman |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Дизель |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Стационарлық |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Жылу пистолетін жылыту әдісі | Тікелей қыздыру |
| Өнімділік | 1000 куб. м/сағ |
| Жылу қуаты | 43.1 кВт |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 48 л |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 4 л/сағ |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 566 мм |
| Ұзындығы | 1035 мм |
| Биіктігі | 663 мм |
| Салмақ | 28 кг |
ТАРЛАН 50 кВТ тікелей жылытылатын дизельді жылу пистолеттері құрылыс алаңдарында, өндірістік үй-жайларда, қатал климаттық жағдайларда жұмыс істегенде қолданылады. FIRMAN жылу пистолеттерінің жану камерасы ыстыққа төзімділігі жоғары болаттан жасалған. FIRMAN жылу пистолеттеріне 220В/ 50Гц қосымша қуат көзі қажет. Желі жану камерасындағы ауа-отын қоспасының тұтану жүйесінің және қауіпсіздік жүйесінің құрылғыларының жұмысын қамтамасыз ету үшін қолданылады. FIRMAN өнеркәсіптік жылу пистолеттері жану камерасынан тыс температура қауіпсіз деңгейден жоғары көтерілсе, оны өшіретін белсенді термиялық қорғаныспен жабдықталған. FIRMAN жылу пистолеттері фотоэлектрлік жалынды басқаруды пайдаланады. Контроллер отын беруді тоқтатады және қыздырғышты өшіреді жану камерасындағы жалын сөнсе.
- Бағасы: 175 820 ₸






