| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 615 мм |
| Ені | 420 мм |
| Салмақ | 26.6 кг |
| Ұзындығы | 770 мм |
| Негізгі | |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Жылу қуаты | 24 кВт |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Өндіруші | Теплотех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнімділік | 1700 куб. м/сағ |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат кернеуі | 380 В |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қоршаған ортаның ең төменгі жұмыс температурасы | 10 |
Теледидар желдеткіш жылытқышы өндірістік, қоғамдық және қосалқы үй-жайларды желдетуге және жылытуға арналған. Желдеткіш жылытқыштың жұмыс орны еденде. Жұмыс тәртібі - ұзақ. Бөлмедегі жұмыс температурасы -10°-тан +40°С-қа дейін, оған шашырау тамшылары мен атмосфералық жауын-шашынның түсуін болдырмайтын жағдайларда (ГОСТ 15150-69 бойынша UHL 3.1 климаттық өнімділігі). Желдеткіш жылытқыш жиілігі 50 Гц және номиналды желі кернеуі 220В ±10% айнымалы ток желісінен қуат алуға арналған. Желдеткіш жылытқыш МЕМСТ Р МЭК 60335-2-30-99, МЕМСТ Р 51318.14.1-99, МЕМСТ 12.2.007.9-84 сәйкес тұтынушылардың қауіпсіздігін қамтамасыз ететін талаптарға сәйкес келеді.
- Бағасы: 118 000 ₸



