| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жетек түрі | Электр |
| Тегістеу машинасының түрі | Бір роторлы |
| Тегістеу дискісінің диаметрі | 900 мм |
| қалақшалар саны | 4 д. (дана) |
| қалақшалардың көлбеулену бұрышы | 15 град. |
| Дискінің/қалақтардың айналу жиілігі | 100 айн/мин |
| Жағдайы | Жаңа |
| Электрқозғалтқыш сипаттамалары | |
| Тамақтану | 380В желісі |
| Қуат тұтыну | 2200 Вт |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 1000 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 85 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш түрі | Асинхронды |
Тегістеу машинасы өнеркәсіптік, азаматтық және тұрғын үй құрылысында бетон едендерді орнату кезінде бетон беттерін дірілдеткіштермен өңдегеннен кейін тегістеуге арналған. Тегістеуіш машина (бетон тегістеуіш) бетон жабындарының діріл жабдығымен өңделгеннен кейін мінсіз тегіс бетін жасау үшін қолданылады. Ең жоғары сапалы нәтижеге қол жеткізу үшін едендерді тегістеу екі кезеңде жүзеге асырылады: біріншіден, беткі қабат дискімен өңделеді, екінші сатыда беткі қабат тегістеуіш пышақтармен өңделеді немесе оларды тегістеу машинасының қалақшалары деп те атайды (тегістеу машинасы), ал еден бетіндегі ұсақ бұзушылықтар жойылады.
Пайдаланудағы ыңғайлылық
- Диск пен қалақтардың реттелетін айналу жылдамдығы бетонды кедір-бұдыр және әрлеу жұмыстарын жүргізуге мүмкіндік береді.
- Қалақтардың еңкею бұрышын реттеу
- Қорғаныс сақинасы операторды және жабдықтың өзін ықтимал зақымданудан қорғайды, кедергілердің (қабырғаның) бойымен оларға зақым келтірместен жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
- Оператордың ыңғайлылығы үшін басқару тұтқасы биіктігі бойынша реттеледі.
- Пайдаланылған газдардың шығарылуының болмауын және шудың төмен деңгейін ескере отырып, жабық үй-жайда пайдалану мүмкіндігі.
- Бағасы: 236 500 ₸




