Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Профтепло |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Дизель |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Стационарлық |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Өнімділік | 300 куб. м/сағ |
| Жылу қуаты | 14 кВт |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 5 л |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 1.3 л/сағ |
| Газ зеңбіректерінің сипаттамалары | |
| Оттықты жағу | Электрондық |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 280 мм |
| Ұзындығы | 730 мм |
| Биіктігі | 480 мм |
| Салмақ | 14.5 кг |
"ПРОФТЕПЛО" ДК-14ПК дизельді жылу зеңбірегі импорттық жылу жабдықтары арасында баламасы жоқ әзірлеме болып табылады.
Әзірлеу газ жабдығына тән ең аз өлшемдер мен жеңіл салмақты дизельдік жылу пистолеттерімен ерекшеленетін жұмыс жағдайларының кең ауқымымен біріктіреді. Канистрдің болуы белгілі бір ұтқырлықты қамтамасыз етеді және жанармай құю ыңғайлылығы мен жанармай деңгейін бақылау тұрғысынан қызықтырақ. Модель тұрақты тұтану жүйесімен жабдықталған.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 51 500 ₸



