Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Тегістеу дискісінің диаметрі | 900 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жетек түрі | Ішкі жану қозғалтқышы |
| Дискінің/қалақтардың айналу жиілігі | 132 айн/мин |
| қалақшалар саны | 4 д. (дана) |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Төрт тактылы |
| Қозғалтқыш маркасы | Honda GX160 |
| Қозғалтқыш қуаты | 5.5 а.к. (ат күші) |
| Қозғалтқыш түрі | Бензин |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1000 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 85 кг |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Электрқозғалтқыш сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 4000 Вт |
Тегістеу машинасы өнеркәсіптік, азаматтық және тұрғын үй құрылысында бетон едендерді орнату кезінде бетон беттерін дірілдеткіштермен өңдегеннен кейін тегістеуге арналған. Тегістеуіш машина (бетон тегістеуіш) бетон жабындарының діріл жабдығымен өңделгеннен кейін мінсіз тегіс бетін жасау үшін қолданылады. Ең жоғары сапалы нәтижеге қол жеткізу үшін едендерді тегістеу екі кезеңде жүзеге асырылады: біріншіден, беткі қабат дискімен өңделеді, екінші сатыда беткі қабат тегістеуіш пышақтармен өңделеді немесе оларды тегістеу машинасының қалақшалары деп те атайды (тегістеу машинасы), ал еден бетіндегі ұсақ бұзушылықтар жойылады.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 404 000 ₸



