| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Қозғалтқыш көлемі | 33 куб. см |
| Қозғалтқыш қуаты | 1.6 а.к. (ат күші) |
| Қуат тұтыну | 1170 Вт |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 0.7 мл |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | 250 мм |
| Бұрғылау тереңдігі | 1 м |
| Салмақ | 10 кг |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
Пайдаланудың қарапайымдылығы
Құралда екі тактілі қозғалтқыш бар, ол көлемді майлау және клапанның уақыт жүйелерінің болмауын, сондай-ақ дизайн мен техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығын қамтамасыз етеді.
Артықшылықтары
- Деформацияға төзімді металл тұтқалар;
- Құралды бір оператор басқарады;
- Материалдардың және құрастырудың сапасына байланысты беріктік;
- Қозғалтқышты қызып кетпей ұзақ уақыт жұмыс істеу үшін ауамен салқындату;
- Шнекпен салмағы 11 кг, шнексіз - 9.5 кг;
- Жанармай қоспасы бензин мен майды 25:1 пропорциясында араластыру арқылы дайындалады.
Қосылу диаметрі, мм: 25.4
Түрі: кәсіби
Қозғалтқыш: 2 тактілі
- Бағасы: 63 000 ₸



