| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Лебедянский |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бетон араластырғыштың жұмыс принципі | Гравитациялық |
| Бетон араластырғыштың бак көлемі | 260 л |
| Дайын қоспаның көлемі | 200 л |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1650 мм |
| Ені | 900 мм |
| Биіктігі | 1430 мм |
| Салмақ | 140 кг |
Циклдік гравитациялық бетон араластырғыш SBR-260V жылжымалы бетон қоспаларын өндіруде қолданылады, оның агрегатының ірілігі 70 мм. Бұл модель бір уақытта 150-200 литрге дейін дайын бетон қоспасын шығара алады. Қоршаған ортаның температурасы Цельсий бойынша +5-тен +35-40 градусқа дейін жұмыс істейді. Өте қарапайым және өңдеуге ыңғайлы. Бетон араластырғыш циклдік гравитациялық СБР-260В құрылыс кезінде таптырмайтын құрал болып табылады, адам еңбегін айтарлықтай жеңілдетеді.
|
Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі, кем емес |
л |
150 |
|
Араластыру уақыты |
бірге |
60…90 |
|
Толтырғыштардың ірілігі, артық емес |
мм |
70 |
|
Номиналды қуат, артық емес |
кВТ |
0,75 |
|
Қоректендіру желісінің кернеуі |
Жылы |
220 |
|
Электр қозғалтқышы |
|
АИР71В4У3 0,75 кВТ; 1370 айн/мин; 50Гц, 1М1081, 380В |
|
Барабанды аудару жетегі |
|
Қолмен |
|
Дыбыстың баламалы деңгейі, артық емес |
дбА |
80 |
- Бағасы: 1 ₸



