| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вибромашинаның өнімділігі | 10.5 м/мин |
| Жұмыс бетінің ұзындығы | 300 мм |
| Жұмыс бетінің ені | 330 мм |
| Тығыздау тереңдігі | 500 мм |
| Орталықтан тепкіш күш | 15 кН |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш маркасы | электро КАЛАМУС |
| Айналымдардың максималды саны | 3000 айн/мин |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 85 кг |
Дірілді нығыздау әртүрлі топырақтарды: құм, қиыршық тас, қиыршық тас және т.б. нығыздауға арналған. Діріл плитасынан басты артықшылығы - оны жету қиын жерлерде қолдануға болады: күрделі пішіндегі тіректер мен негіздердің айналасындағы топырақты тығыздау, траншеядағы топырақты тығыздау. Дірілдеткіштер қозғалтқышты және жақтауды басқаратын дірілдеткіші бар табаннан тұрады. Қолданылатын жетек қозғалтқышына байланысты дірілдеткіштер бензин, электрлік және дизельдік болып бөлінеді.
|
Үлгі |
RM-70 |
|
Қозғалтқыш түрі |
Электрлік, 3х380В |
|
Өнімділік |
190 шаршы метр/сағ |
|
Діріл жиілігі |
420-450 діріл/мин |
|
Шу деңгейі |
95дБ |
|
Максималды шығыс қуаты |
3 кВТ |
|
Қозғалтқышты салқындату жүйесі |
Ауа, маховиктегі ортадан тепкіш желдеткіштен |
|
Іске қосу жүйесі |
Қолмен, кері серіппесі бар бастапқы баумен |
- Бағасы: 280 500 ₸





