Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Honda |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орталықтан тепкіш күш | 20 кН |
| Жұмыс бетінің ұзындығы | 300 мм |
| Жұмыс бетінің ені | 330 мм |
| Тығыздау тереңдігі | 600 мм |
| Вибромашинаның өнімділігі | 13.6 м/мин |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 720 мм |
| Ені | 520 мм |
| Биіктігі | 1060 мм |
| Салмақ | 85 кг |
| Қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш түрі | Бензин |
| Қозғалтқыш маркасы | Honda |
| Қозғалтқыш қуаты | 4 а.к. (ат күші) |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Төрт тактылы |
Тығыздағыштар шөгуді болдырмау және тірек конструкцияларын, бетон плиталарын, іргетас блоктарын, газ және су құбырларын, кабельдерді және т.б. орнату үшін берік және үздіксіз негізді қамтамасыз ету үшін бір-бірімен байланыспаған топырақ пен қиыршық тасты нығыздауға арналған.
Дұрыс пайдаланбау туралы ескертулер
Төменде көрсетілген жағдайларда жабдықты пайдаланбаңыз. Бұл теңгерімсіздік нәтижесінде бұрмалаушыға зиян келтіруі мүмкін.
- Қадалы іргетас
- Тым қатты топырақ
- Көлбеу бұрышы күшті беттер
Нығыздау байланыстырғыш сазды, қиыршық тасты нығыздауға, асфальт жамылғысын жамауға және т.б. арналған.
|
Соғу жиілігі |
450-650 |
|
Таптау материалынан ажырау биіктігі, мм |
40-65 |
|
Соққы күші, кг |
1400 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 ₸







