| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сварог |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Салмақ | 47 кг |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 250 А |
| Минималды дәнекерлеу тогы | 30 А |
| Сымның максималды диаметрі | 1.2 мм |
| Сымның минималды диаметрі | 0.6 мм |
| Сымды жүктеу | Бүйірлік |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 900 мм |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Биіктігі | 755 мм |
Сварог MIG 250 TECH (N257)
бұл қорғаныс газы ортасында дәнекерлеуге арналған дәлелденген және сенімді кәсіби инверторлық жартылай автоматты машинаның қуаттырақ нұсқасы. Арналғанүздіксіз дәнекерлеу (GMAW) сондай-ақ өзекті сыммен, (FCAW)
тот баспайтын, көміртекті және төмен көміртекті болаттар MIG режимінде және бұйымдарды тұрақты токпен қолмен доғалық дәнекерлеуге арналған
ММА режиміндегі конструкциялық болаттардан.
ЕРЕКШЕЛІКТЕРІ
MIG/FCAW режимін басқару үшін MIG250 TECH (N257) қуат көзінің интерфейсінде сымды беру жылдамдығын, дәнекерлеу тогын және кернеуді біркелкі реттеу үшін тұтқалар қарастырылған.
Құрылғы IGBT-транзисторлар негізінде жасалған, соның арқасында шығыс қуатының берілген мәнінде тұтынылатын токты азайтуға және салмақ-жалпы параметрлерді азайтуға мүмкіндік туды.
Режимді MIG-ден FCAW-ге өзгерту жартылай автоматты құрылғының ішіндегі полярлықты "-" -ден "+" -ге өзгерту арқылы жүзеге асырылады.
MIG/FCAW/MMA дәнекерлеу режимдері
IGBT - транзисторларды пайдалану, соның салдарынан аппараттың массалық-габариттік көрсеткіштерінің азаюы және тұтынылатын қуаттың азаюы.
Қызып кетуден қорғау - корпус ішіндегі температура ең жоғары мәнге жеткенде құрылғыны автоматты түрде өшіру функциясы.
- Бағасы: 642 610 ₸





