| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сварог |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Салмақ | 13.5 кг |
| Қуат кернеуі | 380 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| IP қорғау дәрежесі | 21 |
| Бос кернеу | 65 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 9.2 кВА |
| Қолданылатын электродтың максималды диаметрі | 5 мм |
| Қолданылатын электродтың минималды диаметрі | 1.6 мм |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 85 % |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 250 А |
| Минималды дәнекерлеу тогы | 10 А |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 160 мм |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Биіктігі | 385 мм |
Қазіргі заманғы ARC типті инверторлық құрылғылар заманауи инверторлық негізде жасалған, сондықтан олардың өлшемдері шағын, дәнекерлеу тогы жоғары, тиімділік көрсеткіштері жақсы, токты бірқалыпты реттеу және жұмыс кезінде сенімділік. Қуатты аз тұтыну оны үй желісіне қосуға және қуатты көп жоғалтпай үлкен тасымалдаушыларды қолдануға мүмкіндік береді.
"Жабысуға қарсы", "доғаны тұрақтандыру" және "ыстық старт" көмекші функцияларын еске түсірген жөн. Бұл функциялармен Jasic ARC инверторымен жұмыс істеу бір ARибет. Арнайы дайындықсыз, тіпті әуесқой да дәнекерлеу жұмыстарын бастай алады. Тұрақты шығыс тогы ең аз шашырау арқылы жоғары сапалы дәнекерлеуге ықпал етеді және кез келген мақсаттағы электродтармен пісіруге мүмкіндік береді.
- Бағасы: 197 700 ₸



