Сипаттамалары
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 660 мм |
| Ені | 580 мм |
| Салмақ | 63 кг |
| Ұзындығы | 1020 мм |
| Негізгі | |
| Жылу қуаты | 30 кВт |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Тікбұрышты |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Өндіруші | MASTER |
| Өндіруші ел | Италия |
| Өнімділік | 3300 куб. м/сағ |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат кернеуі | 220 В |
- Лезде қыздыру
- Оттегін күйдірмейді
- Шудың төмен деңгейі
- Түтіннің, иістің және конденсаттың болмауы
- ПӘК 100 %
- Электр қозғалтқышты қызып кетуден қорғау
- Тот баспайтын болаттан жасалған қыздыру элементтері
- Желдеткіштері бар электрлік жылытқыштар
- термостаттың қызып кетуімен жабдықталған
- Ұзақ қызмет ету мерзімі бар берік құрылым
- Стандартты жабдық ретінде ұзартылған қуат сымы
Тұтыну тогы:3 x 43,5 A
Қосқыштың жынысы 1: ӨШІРУЛІ
Қосқыштың жынысы 2:желдеткіш
Қосқыштың жынысы 3:15 кВТ
Қосқыштың жынысы 4:30,0 кВТ
Температура диапазоны:< 25 °C
Қорғау сыныбы:IPX415,0
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 786 300 ₸




