Сипаттамалары
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 900 мм |
| Ені | 750 мм |
| Салмақ | 53 кг |
| Ұзындығы | 1600 мм |
| Негізгі | |
| Жылу қуаты | 88 кВт |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Жылу пистолетін жылыту әдісі | Тікелей қыздыру |
| Өндіруші ел | Италия |
| Өнімділік | 1800 куб. м/сағ |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Өндіруші | MASTER |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 105 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 6.55 л/сағ |
Master B 300 CED дизельді жылу пистолеті жақсы желдетілетін үлкен бөлмелерді, құрылыс алаңдарын, салынып жатқан үйлерді тиімді жылытуды қамтамасыз етеді. Бұл құрылғы дизельдік отынмен жұмыс істейді. Жанармай багы жанармай деңгейінің индикаторымен жабдықталған. Жеткізу көлеміне жылу пистолетін жұмыс орнында ыңғайлы тасымалдауға арналған арба кіреді.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 761 000 ₸



