Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Профтепло |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Дизель |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Стационарлық |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Жылу пистолетін жылыту әдісі | Тікелей қыздыру |
| Өнімділік | 1200 куб. м/сағ |
| Жылу қуаты | 45 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 3.9 л/сағ |
| Газ зеңбіректерінің сипаттамалары | |
| Оттықты жағу | Электрондық |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 590 мм |
| Ұзындығы | 980 мм |
| Биіктігі | 680 мм |
| Салмақ | 26.5 кг |
Жылу зеңбіректері – бұл көбінесе өнеркәсіптік зауыттарда және құрылыс жұмыстары кезінде жылытқыш ретінде қолданылатын жылу жабдықтары. Жылу пистолеттерінің үш түрі бар: электрлік, газды және дизельді.
"ПРОФТЕПЛО" ДК-45П апельсин дизельді жылу пистолеті орташа және үлкен бөлмелерді жылытуға ең қолайлы. Бұл модель әртүрлі кептіру камераларында таптырмайтын болады. Модельде екі жұмысшы тасымалдауға арналған көлік дөңгелектері мен тұтқалары бар.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 155 000 ₸



