Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Профтепло |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жылу қуаты | 30 кВт |
| Өнімділік | 550 куб. м/сағ |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Жылу пистолетін жылыту әдісі | Тікелей қыздыру |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 18.5 л |
| Түрі | Дизель |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 21 кг |
| Ені | 450 мм |
| Ұзындығы | 850 мм |
| Биіктігі | 540 мм |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Газ зеңбіректерінің сипаттамалары | |
| Оттықты жағу | Электрондық |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 2.51 л/сағ |
Жылу зеңбіректері – бұл көбінесе өнеркәсіптік зауыттарда және құрылыс жұмыстары кезінде жылытқыш ретінде қолданылатын жылу жабдықтары. Жылу пистолеттерінің үш түрі бар: электрлік, газды және дизельді.
"ПРОФТЕПЛО" ДК-30П апельсин дизельді жылу пистолеті орташа және үлкен бөлмелерді жылытуға ең қолайлы. Бұл модель әртүрлі кептіру камераларында таптырмайтын болады. Модельде екі жұмысшы тасымалдауға арналған көлік дөңгелектері мен тұтқалары бар.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 ₸



