Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Профтепло |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Дизель |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Стационарлық |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Жылу пистолетін жылыту әдісі | Тікелей қыздыру |
| Өнімділік | 330 куб. м/сағ |
| Жылу қуаты | 15 кВт |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 19 л |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 1.3 л/сағ |
| Газ зеңбіректерінің сипаттамалары | |
| Оттықты жағу | Электрондық |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 320 мм |
| Ұзындығы | 760 мм |
| Биіктігі | 390 мм |
| Салмақ | 15 кг |
Жылу зеңбіректері – бұл көбінесе өнеркәсіптік зауыттарда және құрылыс жұмыстары кезінде жылытқыш ретінде қолданылатын жылу жабдықтары. Жылу пистолеттерінің үш түрі бар: электрлік, газды және дизельді.
"ПРОФТЕПЛО" ДК-15П дизельдік жылыту пистолеті – тікелей жылытылатын дизельдік жылытқыштардың ең көп таралған үлгілерінің бірі. Бұл модель осы кластағы жылытқыштар үшін ең аз жалпы өлшемдер мен салмаққа ие, бірақ сонымен бірге жылу тарату қуаты оны қызмет көрсету орталықтары, ангарлар немесе салынып жатқан ғимараттар болсын, орташа және жеткілікті үлкен бөлмелерді жылыту үшін пайдалануға мүмкіндік береді.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 110 000 ₸







