Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жетек түрі | Электр |
| Тегістеу дискісінің диаметрі | 600 мм |
| қалақшалар саны | 4 д. (дана) |
| қалақшалардың көлбеулену бұрышы | 15 град. |
| Жағдайы | Жаңа |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш қуаты | 2.99 а.к. (ат күші) |
| Электрқозғалтқыш сипаттамалары | |
| Тамақтану | 380В желісі |
| Қуат тұтыну | 2200 Вт |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 470 мм |
| Салмақ | 70 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш түрі | Асинхронды |
Тегістеу машинасы өнеркәсіптік, азаматтық және тұрғын үй құрылысында бетон едендерді орнату кезінде бетон беттерін дірілдеткіштермен өңдегеннен кейін тегістеуге арналған. Тегістеуіш машина (бетон тегістеуіш) бетон жабындарының діріл жабдығымен өңделгеннен кейін мінсіз тегіс бетін жасау үшін қолданылады. Ең жоғары сапалы нәтижеге қол жеткізу үшін едендерді тегістеу екі кезеңде жүзеге асырылады: біріншіден, беткі қабат дискімен өңделеді, екінші сатыда беткі қабат тегістеуіш пышақтармен өңделеді немесе оларды тегістеу машинасының қалақшалары деп те атайды (тегістеу машинасы), ал еден бетіндегі ұсақ бұзушылықтар жойылады.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 238 600 ₸





