Сипаттамалары
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 470 мм |
| Ені | 600 мм |
| Салмақ | 85 кг |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Негізгі | |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жетек түрі | Ішкі жану қозғалтқышы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Тегістеу дискісінің диаметрі | 600 мм |
| Дискінің/қалақтардың айналу жиілігі | 100 айн/мин |
| қалақшалар саны | 4 д. (дана) |
| қалақшалардың көлбеулену бұрышы | 15 град. |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш түрі | Бензин |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Төрт тактылы |
| Қозғалтқыш маркасы | Honda GX160 |
| Қозғалтқыш қуаты | 2.99 а.к. (ат күші) |
| Электрқозғалтқыш сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат тұтыну | 2200 Вт |
| Тамақтану | 220В желісі |
Тегістеу машинасы өнеркәсіптік, азаматтық және тұрғын үй құрылысында бетон едендерді орнату кезінде бетон беттерін дірілдеткіштермен өңдегеннен кейін тегістеуге арналған. Тегістеуіш машина (бетон тегістеуіш) бетон жабындарының діріл жабдығымен өңделгеннен кейін мінсіз тегіс бетін жасау үшін қолданылады. Ең жоғары сапалы нәтижеге қол жеткізу үшін едендерді тегістеу екі кезеңде жүзеге асырылады: біріншіден, беткі қабат дискімен өңделеді, екінші сатыда беткі қабат тегістеуіш пышақтармен өңделеді немесе оларды тегістеу машинасының қалақшалары деп те атайды (тегістеу машинасы), ал еден бетіндегі ұсақ бұзушылықтар жойылады.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 370 000 ₸



