| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жетек түрі | Ішкі жану қозғалтқышы |
| Тегістеу машинасының түрі | Бір роторлы |
| Ұнтақтау машинасының өнімділігі | 100 кв. м/сағ |
| Тегістеу дискісінің диаметрі | 1000 мм |
| қалақшалар саны | 4 д. (дана) |
| Дискінің/қалақтардың айналу жиілігі | 100 айн/мин |
| Жағдайы | Жаңа |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш түрі | Бензин |
| Қозғалтқыш маркасы | Locin |
| Электрқозғалтқыш сипаттамалары | |
| Тамақтану | 380В желісі |
| Қуат тұтыну | 2200 Вт |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 1000 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 85 кг |
Тегістеу машинасы өнеркәсіптік, азаматтық және тұрғын үй құрылысында бетон едендерді орнату кезінде бетон беттерін дірілдеткіштермен өңдегеннен кейін тегістеуге арналған. Тегістеуіш машина (бетон тегістеуіш) бетон жабындарының діріл жабдығымен өңделгеннен кейін мінсіз тегіс бетін жасау үшін қолданылады. Ең жоғары сапалы нәтижеге қол жеткізу үшін едендерді тегістеу екі кезеңде жүзеге асырылады: біріншіден, беткі қабат дискімен өңделеді, екінші сатыда беткі қабат тегістеуіш пышақтармен өңделеді немесе оларды тегістеу машинасының қалақшалары деп те атайды (тегістеу машинасы), ал еден бетіндегі ұсақ бұзушылықтар жойылады.
Бір цилиндрлі, төрт тактілі бензин қозғалтқышының арқасында DMR 1000 ерітіндісі желіден тыс жұмыс істей алады, бұл электр қуатына қол жеткізе алмайтын жерлерде өте пайдалы. Ірі габаритті техникаға қолжетімділігі жоқ жерлерде бетон беттерін тегістеу үшін пайдалы. Бетті әрлеу үшін қалақшалар жұмыс элементі ретінде қызмет етеді, ал өрескел өңдеу үшін диск қолданылады. Қалақтардың еңісін реттеуге болады. Дискімен және қалақшалармен бірге жеткізіледі. Қорғаныс сақинасы құралды қабырғалар бойымен жұмыс істегенде зақымданудан қорғайды.
- Бағасы: 319 000 ₸
- Қаптау тәсілі: Дискімен және қалақшалармен бірге жеткізіледі. Жәшікке салынған.






