| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Профтепло |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Дизель |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Стационарлық |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Жылу пистолетін жылыту әдісі | Жанама қыздыру |
| Өнімділік | 3350 куб. м/сағ |
| Жылу қуаты | 80 кВт |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 55.5 л |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 6.2 л/сағ |
| Газ зеңбіректерінің сипаттамалары | |
| Оттықты жағу | Электрондық |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 730 мм |
| Ұзындығы | 1620 мм |
| Биіктігі | 1230 мм |
| Салмақ | 110 кг |
"ПРОФТЕПЛО" ДН-80Н дизельді жанама жылыту пистолеті жоғары қуатты жылжымалы жанама жылыту жылытқышы болып табылады, бұл оны адамдар тұрақты тұратын және тұратын бөлмелерді жылыту үшін пайдалануға мүмкіндік береді.
Модель сонымен қатар үлкен аумақты және ішкі кеңістікті ғимараттар мен үй-жайларды жылытуға арналған. Модельде жылытқыштардың осы түрі үшін максималды жылу өндіру тиімділігін (82% дейін) қамтамасыз ететін үш жақты жылу алмастырғыш бар.
Сыртқы температура реттегішін қосуға арналған розеткамен жабдықталған, бұл оны кез келген ауа-райында орташа үй-жайлардың ішінде тұрақты температураны автоматты түрде ұстап тұру үшін пайдалануға мүмкіндік береді.
- Бағасы: 640 000 ₸



