| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 980 мм |
| Ені | 510 мм |
| Салмақ | 55 кг |
| Ұзындығы | 1250 мм |
| Негізгі | |
| Түрі | Дизель |
| Өнімділік | 1800 куб. м/сағ |
| Жылу қуаты | 52 кВт |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Стационарлық |
| Жылу пистолетін жылыту әдісі | Жанама қыздыру |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Өндіруші | Профтепло |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 55.5 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Газ зеңбіректерінің сипаттамалары | |
| Оттықты жағу | Электрондық |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 3.6 л/сағ |
"ПРОФТЕПЛО" ДН-52Н дизельді жанама жылыту пистолеті - бұл орташа қуаттылықтағы жылжымалы жанама жылыту жылытқышы, бұл оны адамдар үнемі тұратын және тұратын бөлмелерді жылытуға пайдалануға мүмкіндік береді.
Кішігірім құрылымдар мен кеңістіктерді жылытуға, сондай-ақ үлкен аумақты және ішкі кеңістікті жылытуға арналған ғимараттар үшін өте қолайлы. Модельде жылытқыштардың осы түрі үшін максималды жылу өндіру тиімділігін (82% дейін) қамтамасыз ететін үш жақты жылу алмастырғыш бар.
Сыртқы температура реттегішін қосуға арналған розеткамен жабдықталған, бұл оны кез келген ауа-райында орташа үй-жайлардың ішінде тұрақты температураны автоматты түрде ұстап тұру үшін пайдалануға мүмкіндік береді.
- Бағасы: 535 000 ₸



