| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Профтепло |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жылу қуаты | 21 кВт |
| Өнімділік | 1000 куб. м/сағ |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Жылу пистолетін жылыту әдісі | Жанама қыздыру |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 55.5 л |
| Түрі | Дизель |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 45 кг |
| Ені | 570 мм |
| Ұзындығы | 1080 мм |
| Биіктігі | 685 мм |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Газ зеңбіректерінің сипаттамалары | |
| Оттықты жағу | Электрондық |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 1.63 л/сағ |
Дизельдік жылу пистолеті "ПРОФТЕПЛО" ДН-21Н жанама жылыту жылытқыштарына жатады, бұл оны адамдар тұрақты тұратын және тұратын бөлмелерді жылыту үшін пайдалануға мүмкіндік береді.
Жылу қуатының аздығына байланысты бұл "тұрмыстық" және "ауысымдық" және тұрғын үй-жайлар немесе адамдардың ұзақ мерзімді жұмысы үшін үй-жайлар ретінде пайдаланылатын басқа модульдік құрылымдарды жылыту үшін тамаша таңдау болып табылады. Модельде жылытқыштардың осы түрі үшін максималды жылу өндіру тиімділігін (82% дейін) қамтамасыз ететін үш жақты жылу алмастырғыш бар.
Сыртқы температура реттегішін қосуға арналған розеткамен жабдықталған, бұл оны кез келген ауа-райында орташа үй-жайлардың ішінде тұрақты температураны автоматты түрде ұстап тұру үшін пайдалануға мүмкіндік береді.
- Бағасы: 1 ₸



