Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Профтепло |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Дизель |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Стационарлық |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Жылу пистолетін жылыту әдісі | Тікелей қыздыру |
| Өнімділік | 450 куб. м/сағ |
| Жылу қуаты | 20 кВт |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 19 л |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 1.66 л/сағ |
| Газ зеңбіректерінің сипаттамалары | |
| Оттықты жағу | Электрондық |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 300 мм |
| Ұзындығы | 760 мм |
| Биіктігі | 380 мм |
| Салмақ | 18.5 кг |
"ПРОФТЕПЛО" ДК-20П дизельдік жылыту пистолеті – тікелей жылытылатын дизельдік жылытқыштардың ең көп таралған үлгілерінің бірі. Бұл модель осы кластағы жылытқыштар үшін ең аз жалпы өлшемдер мен салмаққа ие, бірақ сонымен бірге жылу тарату қуаты оны қызмет көрсету орталықтары, ангарлар немесе салынып жатқан ғимараттар болсын, орташа және жеткілікті үлкен бөлмелерді жылыту үшін пайдалануға мүмкіндік береді.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 125 000 ₸



