| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 590 мм |
| Ені | 400 мм |
| Салмақ | 35 кг |
| Ұзындығы | 990 мм |
| Негізгі | |
| Өнімділік | 1400 куб. м/сағ |
| Жылу қуаты | 81 кВт |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Түрі | Газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Өндіруші | Профтепло |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Газ зеңбіректерінің сипаттамалары | |
| Оттықты жағу | Пьезорозжиг |
| Газ шығыны | 5.6 литр/мин |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат кернеуі | 220 В |
ПРОФТЕПЛО КГ-81 газ жылытқыштары сұйытылған газбен (пропан-бутан, пропан) жұмыс істейтін ең қуатты газ жылытқыштары болып табылады. Бұл модельде қуат реттегіші бар, ол оны әртүрлі аумақтардағы және әртүрлі температуралық жағдайларда үй-жайларды жылыту үшін пайдалануға мүмкіндік береді.
Бұл үлгілерде редуктордың кез келген түрімен отынды барынша тиімді пайдалануға мүмкіндік беретін кіріктірілген қуат реттегіші бар.
Жану камерасында ұсақ торлы бөлгішті қолдану сияқты бірқатар технологиялар газдың толық жануына қол жеткізуге мүмкіндік береді, сондықтан "ПРОФТЕПЛО" газ жылытқыштарындағы тиімділік 100% жетеді. Сонымен қатар, газдың толық жануы кезінде жану өнімдерінде зиянды заттар болмайды (жану кезінде тек су мен инертті көмірқышқыл газы түзіледі). Бұл "ПРОФТЕПЛО" газды жылыту қондырғыларын жақсы салыстырады және жылыжайларда немесе жылыжайларда пайдалану үшін ерекше артықшылықтар береді.
- Бағасы: 113 700 ₸



