| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Профтепло |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жылу қуаты | 57 кВт |
| Өнімділік | 1300 куб. м/сағ |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Түрі | Газ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 28 кг |
| Ені | 400 мм |
| Ұзындығы | 890 мм |
| Биіктігі | 590 мм |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Газ зеңбіректерінің сипаттамалары | |
| Газ шығыны | 4.1 литр/мин |
| Оттықты жағу | Пьезорозжиг |
PROFTEPLO KG-57 газды жылу пистолеттері сұйытылған газбен (пропан-бутан, пропан) жұмыс істейтін орташа қуатты газ жылытқыштарына жатады. Бұл модельде қуат реттегіші бар, ол оны әртүрлі аумақтардағы және әртүрлі температуралық жағдайларда үй-жайларды жылыту үшін пайдалануға мүмкіндік береді.
Бұл үлгілерде редуктордың кез келген түрімен отынды барынша тиімді пайдалануға мүмкіндік беретін кіріктірілген қуат реттегіші бар.
Жану камерасында ұсақ торлы бөлгішті қолдану сияқты бірқатар технологиялар газдың толық жануына қол жеткізуге мүмкіндік береді, сондықтан "ПРОФТЕПЛО" газ жылытқыштарындағы тиімділік 100% жетеді. Сонымен қатар, газдың толық жануы кезінде жану өнімдерінде зиянды заттар болмайды (жану кезінде тек су мен инертті көмірқышқыл газы түзіледі). Бұл "ПРОФТЕПЛО" газды жылыту қондырғыларын жақсы салыстырады және жылыжайларда немесе жылыжайларда пайдалану үшін ерекше артықшылықтар береді.
- Бағасы: 118 000 ₸



