| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Профтепло |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Газ |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Өнімділік | 500 куб. м/сағ |
| Жылу қуаты | 18 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Газ зеңбіректерінің сипаттамалары | |
| Оттықты жағу | Пьезорозжиг |
| Газ шығыны | 1.2 литр/мин |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 225 мм |
| Ұзындығы | 470 мм |
| Биіктігі | 257 мм |
| Салмақ | 8.5 кг |
"ПРОФТЕПЛО" КГ-18 газды жылу пистолеттері сұйытылған газбен (пропан-бутан, пропан) жұмыс істейтін төмен қуатты газ жылытқыштарына жатады. Бұл модель қуат пен шағын өлшемдердің оңтайлы үйлесімімен ерекшеленеді, бұл оны жұмыс орындарына көшкен кезде және аумақтары шектеулі бөлмелерде пайдаланған кезде әсіресе ыңғайлы етеді.
Жану камерасында ұсақ торлы бөлгішті қолдану сияқты бірқатар технологиялар газдың толық жануына қол жеткізуге мүмкіндік береді, сондықтан "ПРОФТЕПЛО" газ жылытқыштарындағы тиімділік 100% жетеді. Сонымен қатар, газдың толық жануы кезінде жану өнімдерінде зиянды заттар болмайды (жану кезінде тек су мен инертті көмірқышқыл газы түзіледі). Бұл "ПРОФТЕПЛО" газды жылыту қондырғыларын жақсы салыстырады және ішкі әрлеу жұмыстарында жылыжайларда немесе құрылыста пайдалану үшін ерекше артықшылықтар береді.
- Бағасы: 67 000 ₸



