Сипаттамалары
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 1220 мм |
| Ені | 700 мм |
| Салмақ | 246 кг |
| Ұзындығы | 1820 мм |
| Негізгі | |
| IP қорғау дәрежесі | 43 |
| Жылу қуаты | 134 кВт |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Тікбұрышты |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Жылу пистолетін жылыту әдісі | Жанама қыздыру |
| Өндіруші ел | Италия |
| Өнімділік | 8000 куб. м/сағ |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Өндіруші | MASTER |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 11.3 л/сағ |
- Ауа жылытқыштары
жанама жылумен - Бөлек сұйық отын жанарғысы
- Жалынды тұрақтандырудың электрондық жүйесі
- Қолмен бастапқы қалпына келтірумен желдеткіштің шектеуші терморелесі
- Бөлме термостатын қосу мүмкіндігі
- Ауыстырып қосқыш (жазғы/қысқы жұмыс режимі)
- Радиалды желдеткіш
- Тот баспайтын болаттан жасалған жану камерасы
- Тиімділігі жоғары жылу алмастырғыш
- Сыртқы лакпен қапталған қос болат панельдер
- Желдеткіштің қуаты артты
- Табиғи және сұйытылған газбен жұмыс істейтін қыздырғыштар BV 470 E тапсырыс бойынша жеткізіледі
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 145 000 ₸




