Сипаттамалары
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
|---|---|
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 103 кг |
| Биіктігі | 1170 мм |
| Ені | 750 мм |
| Ұзындығы | 1590 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | MASTER |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 105 л |
| Жылу қуаты | 81 кВт |
| Өнімділік | 3300 куб. м/сағ |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Жылу пистолетін жылыту әдісі | Жанама қыздыру |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 6.8 л/сағ |
- Ауа жылытқыштары
жанама жылумен - Жалынды тұрақтандырудың электрондық жүйесі
- Термостат қызып кетуден қорғау үшін
және салқындату термостаты - Бөлме термостатын қосу мүмкіндігі
(қосымша керек-жарақтар) - Тот баспайтын болаттан жасалған жану камерасы
- Корпустың тозуға төзімді сыртқы жабыны
- Стандартты отын багы
- Стандартты арба
- Ұзақ қызмет ету мерзімі бар берік құрылым
- Сыртқы корпустың жақсы жылу оқшаулауы
- Техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығы
- BV 290 E желдеткішінің қуаты артты
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 318 600 ₸





