Сипаттамалары
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 530 мм |
| Ені | 410 мм |
| Салмақ | 53 кг |
| Ұзындығы | 1180 мм |
| Негізгі | |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Жылу қуаты | 20 кВт |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Жылу пистолетін жылыту әдісі | Жанама қыздыру |
| Өндіруші ел | Италия |
| Өнімділік | 550 куб. м/сағ |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Өндіруші | MASTER |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 36 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 1.67 л/сағ |
- Ауа жылытқыштары
жанама жылумен - Жалынды тұрақтандырудың электрондық жүйесі
- Термостат қызып кетуден қорғау үшін
және салқындату термостаты - Бөлме термостатын қосу мүмкіндігі
(қосымша керек-жарақтар) - Тот баспайтын болаттан жасалған жану камерасы
- Корпустың тозуға төзімді сыртқы жабыны
- Стандартты отын багы
- Стандартты арба
- Ұзақ қызмет ету мерзімі бар берік құрылым
- Сыртқы корпустың жақсы жылу оқшаулауы
- Техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығы
- Желдеткіштің қуаты артты
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 584 500 ₸




