Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орталықтан тепкіш күш | 17 кН |
| Жұмыс бетінің ұзындығы | 530 мм |
| Жұмыс бетінің ені | 370 мм |
| Тығыздау тереңдігі | 250 мм |
| Вибромашинаның өнімділігі | 20 м/мин |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 620 мм |
| Ені | 420 мм |
| Биіктігі | 630 мм |
| Салмақ | 80 кг |
| Қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш түрі | Бензин |
| Қозғалтқыш қуаты | 5.4 а.к. (ат күші) |
Діріл плитасы ХЗР-80В (Honda қозғалтқышы)
ХЗР 80B тура жүрісті виброплитасы (Honda қозғалтқышы) - маневрлі және ыңғайлы, құмды, қиыршық тасты, қиыршық тасты, сондай-ақ асфальтбетон қоспасын нығыздау жұмыстары үшін қолданылады. Қолданбалардың кең ауқымының арқасында бұл дірілдеткіш тақтаны жолшылар да, ландшафт салушылар да пайдалана алады. Ерекшеліктері: шойын қорытпасынан құйылған негіз, жапондық мойынтіректер.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 381 700 ₸





