Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орталықтан тепкіш күш | 12 кН |
| Жұмыс бетінің ұзындығы | 530 мм |
| Жұмыс бетінің ені | 370 мм |
| Тығыздау тереңдігі | 250 мм |
| Вибромашинаның өнімділігі | 20 м/мин |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 620 мм |
| Ені | 470 мм |
| Биіктігі | 750 мм |
| Салмақ | 91 кг |
| Қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш қуаты | 2 а.к. (ат күші) |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш түрі | Асинхронды |
ХЗР-80 діріл плитасы әртүрлі топырақтарды (құм, қиыршық тас және т.б.) және бетон қоспаларын беттік діріл арқылы нығыздауға арналған.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 280 500 ₸




