Сипаттамалары
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 850 мм |
| Ені | 690 мм |
| Салмақ | 81 кг |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Негізгі | |
| Жағдайы | Жаңа |
| Вибромашинаның өнімділігі | 13 м/мин |
| Жұмыс бетінің ені | 280 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жұмыс бетінің ұзындығы | 300 мм |
| Тығыздау тереңдігі | 500 мм |
Дірілді нығыздау топырақтың кез келген түрін нығыздау үшін қолданылады. Байланыстыдан қатты байланыстыға дейін. Дірілдеткішті қолдану нұсқалары азаматтық және өнеркәсіптік құрылыстың, жол құрылысының және абаттандыру жұмыстарының әртүрлі салаларын қамтиды.
|
Кернеу |
380V |
|
Электр қозғалтқышының қуаты |
<td style="width:279px">
|
|
Соғу жиілігі |
400-650 соққы/мин |
|
Таптау материалынан ажырау биіктігі |
40-65мм |
|
Соққы күші кг |
1400 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 280 500 ₸




