Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | МКМ Техно |
| Шлангтың ішкі диаметрі | 16 мм |
| сағақтың диаметрі | 24 мм |
| Салмақ | 9.6 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Максималды соққы күші | 55 Дж. |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Ауа ағыны | 25 литр/мин |
| Жұмыс қысымы | 6.3 бар |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Құралдың ұзындығы | 660 |
Балға қатты және қатып қалған топырақты қопсытуға, ғимараттардың кірпіш қабырғаларындағы ойықтар мен тесіктерді тесуге, кірпіштерді бөлшектеуге, мұзды жаруға, әртүрлі беріктіктегі көмірді жаруға, жұмсақ кендерді, сазды, тақтатастарды өндіруге және басқа да құрылыс және тау-кен жұмыстарына арналған.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 60 000 ₸



